Rajdowy Piknik z WRC Pleszew 2011

Kiedy: 26 czerwca 2011

Z okazji Dni Pleszewa 2011, grupa WRC PLESZEW kolejny raz przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich miłośników sportów motorowych. W dniu 26 czerwca na terenie CKiW OHP odbył się drugi z kolei Rajdowy Piknik, który obfitował w mnóstwo atrakcji.

Emocji dostarczyła rywalizacja blisko 30 aut rajdowych ligi kjs na specjalnie przygotowanym Super Oesie.

Guru polskich rajdów, Maciej Wisławski zelektryzował kibiców konkursem, który dla nich przeprowadził. Wraz z Łukaszem Byśkiniewiczem rozdali nietuzinkowe nagrody, m.in. zdjęcia z podpisami Leszka Kuzaja, Kajetana Kajetanowicza, Macieja Wisławskiego oraz Tomasza Kuchara.

Gośćmi honorowymi imprezy byli rajdowi oraz wyścigowi zawodnicy, którzy na co dzień ścigają się na odcinkach specjalnych mistrzostw Polski oraz torach całego świata. Po za Maciejem Wisławskim i Łukaszem Byśkiniewiczem byli to m.in. bracia Patryk i Sebastian Pachura, Maciej Bernacik, Artur Czyż, Iza Bzyl czy Tomasz Płaczek.

Impreza dedykowana była Mateuszowi vel Motylowi dla którego zbieraliśmy pieniądze potrzebne na rehabilitację. No i udało się. Ponad 4.000 zł ofiarowali zgromadzeni goście licytujący przejazdy z zawodnikami. Jednak największe serce pokazały dwie osoby, Marcin Wojcieszak ofiarował swoja Hondę CRX na licytację, a kibic z Franklinowa nabył ja za ponad 3.000 zł, następnie przekazał pieniądze i samochód dla Ostrowskiej Grupy Rajdowej.