Fanatic Rally Time - 5. Rajd WRC Pleszew

6-8 września 2013

5. Rajd WRC Pleszew, tym razem pod hasłem „Fanatic Rally Time”. Pod tą enigmatyczną nazwą kryje się prawdziwe święto motoryzacji w mieście, które, dzięki ogromnemu rozmachowi imprezy i szerokiej obecności naszych rajdów w ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediach, przez dziennikarzy okrzyknięte zostało rajdową stolicą Wielkopolski. Podczas czterech poprzednich eventów w Pleszewie pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy kibiców. Nie brakuje rajdowych gwiazd światowego czempionatu, a atmosfera imprezy jest magiczna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno zawodników, jak i kibiców zorganizowaliśmy w tym roku rywalizację w dwóch stylach: KJS oraz cross-country.

Miłośnicy kobiet kolejny raz mieli przyjemność podziwiać nietuzinkowo wystylizowane Wielkopolanki w ekstrawaganckim pokazie podczas „Fanatic Movie Stage”, a wszystko przy dźwiękach rockowych zespołów.

Podczas tegorocznej edycji imprezy udowodniliśmy również jak bardzo motorsport jest kobiecy i jak wiele reprezentantek płci pięknej jest w niego zaangażowanych.

Zajrzyj na www.5rajd.wrc-polska.pl i zobacz wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy podczas 5. Rajdu WRC Pleszew.