Klaudia Podkalicka pojedzie w naszym zespole!

Opublikowany: 2013-10-23

Trwa finałowe odliczanie do rozpoczęcia ostatniej tegorocznej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych Master-Race Żagań. Na Baja Żagań nie zabraknie doskonale znanej pleszewskim motoszaleńcom Klaudii Podkalickiej, która wystartuje... w barwach WRC POLSKA „FANATIC RALLY TIME”.
Klaudia Podkalicka Na terenowej maszynie równie pięknej, co utalentowanej Klaudii zalśni nasz logotyp. Nie ukrywamy radości z tego, że to właśnie ona będzie ambasadorką WRC Pleszew w Żaganiu. Takiej Lady Motosport sami sobie zazdrościmy... Już chyba wiecie, za kogo warto trzymać kciuki tym razem!

Żagań będzie bowiem nie tylko ostatnią, ale także i decydującą rundą zmagań. Biorąc pod uwagę aktualną klasyfikację nie trudno dostrzec, że do miejsc na pudle pretendentów nie brakuje.

Klaudia Podkalicka Dla tych, którym nie po drodze będzie w ten weekend do Żagania, organizatorzy przygotowali aplikację, dzięki której poczynania „naszej Klaudii” i pozostałych zawodników możecie śledzić na bieżąco na ekranie komputera. Szukajcie jej tu: https://www.bajazagan.pl/aktualnosci,12.html - (https://rajdy.autoguard.pl/wyniki/live)

Więcej informacji o naszej reprezentantce znajdziecie na jej oficjalnym profilu na facebooku: www.facebook.com/klaudiapodkalicka oraz na stronie internetowej klaudiapodkalicka.com