Rajdowa prędkość i kobiece piękno – Klaudia Podkalicka wystartuje w Rajdzie Barbórki

Opublikowany: 2013-12-05

Kto najskuteczniej potrafi udowodnić, że w świecie koni mechanicznych kobieta może czuć się jak prawdziwa ryba w wodzie? Miłośnicy motoryzacji z całej Polski już w najbliższy weekend przekonają się, że odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta i brzmi „Klaudia Podkalicka”. Ta filigranowa blondynka w superszybkim subaru wyruszy na podbój warszawskich oesów już w sobotę, w ramach 51. edycji legendarnego Rajdu Barbórki. Branding Subaru - Klaudia Podkalicka Co ważne, Klaudia będzie jedynym damskim akcentem wśród startujących w zmaganiach kierowców. Wierzymy, że po raz kolejny pokaże zawodnikom i kibicom, że kobieta może rywalizować z mężczyznami jak równy z równym, nawet na najbardziej wymagających odcinkach specjalnych.

Klaudię Podkalicką, która bezsprzecznie jest jedną z największych fanatyczek polskiego motosportu, w zmaganiach wspierać będzie Fanatic Rally Time. Załoga bezustannie stara się bowiem skutecznie promować wszelką aktywność kobiet w sportach samochodowych. Opiekę nad zawodniczką objęła agencja 1 Element.

Branding Subaru w którym wystartuje Klaudia


Branding Subaru - Klaudia Podkalicka

W tegorocznej „Barbórce” wystartuje w sumie 96 załóg. Wśród nich znajdą się zarówno byli zwycięzcy imprezy, jak i wcześniejsi triumfatorzy Kryterium Asów na Karowej. Nie zabraknie najbardziej utytułowanych polskich załóg i aut, na których każdy motofan z chęcią zawiesi oko. Nie lada gratką dla kibiców będzie choćby kategoria Barbórka Legend, w której zobaczymy aż trzydzieści kultowych maszyn. Najstarsze pochodzą z lat 60. ubiegłego wieku.

Zobacz testy Klaudii przez 51. Rajdem Barbórka 2013