Królewski rok Waldka i Małgosi

Opublikowany: 2014-01-06

Mijający, 2013 rok nasze „Balcerki” z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Najbardziej utytułowany pleszewski kierowca Waldemar Balcerek z żoną Małgorzatą na fotelu pilota podbili w tym sezonie aż trzy „generalki” popularnych ogólnopolskich cykli rajdowych zmagań! Zasłużenie zostali numerem 1 Motul Rallyland Cup, Ogólnopolskiego Rallysprintu AB Cup i BMW Challange i SuperOesu rozgrywanego na Torze Poznań.

Swoimi sukcesami załoga bezsprzecznie potwierdziła, że w swoim lancerze tworzą duet idealny. Zwycięstwo smakuje tym lepiej, że konkurencja nie spała i nieustannie deptała naszej ekipie po piętach, a w każdym cyklu zawodnicy mieli do pokonania po kilka niezwykle wymagających, zróżnicowanych rund. A i kapryśna polska pogoda wielokrotnie dawała o sobie znać. Jak się jednak okazuje, z mistrzami nie warto zadzierać…

Nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko życzyć Małgosi i Waldkowi kolejnych pełnych adrenaliny oesów i następnych sukcesów przez duże „S”. Dziękujemy, że wygrywacie w barwach „Fanatic Rally Time”!