Pora naładować akumulatory

Opublikowany: 2014-09-04

Nie zwalniamy tempa, ale tym razem musimy na chwilę zjechać do strefy serwisowej. Nasz team, jak każda rajdowa załoga, musi czasem naładować się nową energią, by móc wjechać na nowe „oesy”. Dlatego też, oczekując Waszego zrozumienia, zawiadamiamy, że tegoroczny rajd WRC Pleszew się nie odbędzie.

Podjęliśmy tę decyzję świadomie i z pełnym przekonaniem, wierząc, że rok przerwy zaowocuje nowymi pomysłami i kolejnymi projektami, które – tak jak dotychczas – będą promować w naszym mieście i całej Południowej Wielkopolsce ideę motosportu. I choć doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Polacy „najbardziej lubią te piosenki, które już znają”, jak na rajdowych fanatyków przystało, pragniemy iść dalej. Czeka nas więc praca nad odświeżeniem, zmodernizowaniem, a przede wszystkim poszerzeniem sprawdzonej, choć już nieco przewidywalnej formuły.

Jesteśmy pewni, że już wkrótce spotkamy się na nowych rajdowych ścieżkach. My ze swojej strony możemy obiecać, że najbliższe miesiące spędzimy na aktywnych przygotowaniach. Niebawem znów będzie o nas głośno!